Yurtdışı Eğitim İçin Bilgi Alabileceğiniz Siteler

• Konbuyu başlatan badem
  • Başlangıç tarihi
B

badem

Guest
Academix - Amerika,Avrupa ülkeleri ve Avustralya'da eğitim olanakları sağlayan bir firma.

Adres Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - ABD başta olmak üzere, yurtdışında Work and Travel ile üniversite, yaz ve dil kursları programları.

Advis - Yurtdışında dil kursu ve üniversite eğitimi konusunda hizmet vermektedir.

A&F danışmanlık - Her türlü konuda öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek ya da mesleğinde profesyonelleşmek isteyen tüm yaş gruplarına danışmanlık hizmeti vermektedir.

Alternatifecs Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışında dil eğitimi, lisans, mastır, work and travel, maaşlı staj programları ile haberler sunmakta.

ASES Yurtdisi Eğitim ve Danişmanlik - Kuzey Amerika, İngiltere ve Avustralya'da üniversite eğitimi almak isteyenler için bilgiler.

Atlas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yabancı ülkelerde eğitim almak isteyenler için detaylı bilgiler, fiyat listeleri.

ATS - Au Pair'lik, dil okulları,diploma kursları,üniversite,deneyim amaçlı çalışma programlari, yaz okullari.

Avrupa Üniversite Danışmanlığı - Avrupa`da ve özellikle Avusturya`da üniversite eğitimi görmek isteyen öğrencilere danışmanlık hizmeti veriliyor.

Bilimevi Akademik Destek Merkezi - Yurtdışında eğitim olanakları, dil kursları ve sertifika programları, üniversite ve liselere hazırlık, lisans ve lisansüstü dersleri, ücretsiz danışmanlık.

Boğaziçi Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Avustralya, İngiltere, Kanada ve Amerika'da her türlü konuda öğrenim görmek, yabancı dilini geliştirmek ya da kariyerinde yükselmek isteyen tüm yaş gruplarına ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.

Collegecontact.Com - ABD, Kanada, Avustralya, İngiltere, İspanya ve Yeni Zelanda'da üniversite eğitimi konusunda bilgi ve diğer danışmanlık hizmetleri.

Deren & Koray Yurtdışı Eğitim Merkezi - Yurtdışında eğitim ve au-pair'lik konularinda genel bilgiler ve ilgili hizmetler.

Done Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Done Danışmanlık, yurtdışında dil okulu, üniversite,yüksek lisans ve doktora eğitimi, sertifika ve diploma programları ve yaz okulları hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.

Edcon Eğitim Danışmanlığı - İngiltere'de eğitim almak isteyenler için bilgiler ve danışmanlık hizmetleri.

Egitimabroad.Com - Optima Yurtdışı Eğitim Danışmanlığının hazırladığı, yabancı ülkelerde dil eğitimi ve üniversiteye yerleştirme konularında hizmetler veren sitede, ülkeler hakkında bilgiler de yer almaktadır.

Elit Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Avrupa ve Amerika'da yabancı dil kursları ve üniversitelere yerleştirme ve au-pair yerleştirme servisleri vermektedir.

Experiment (EIL) - Amerika'nin en eski uluslararası eğitim programları düzenleyen kuruluşlarından, Türkiye ve Amerika'da ki okullar ve stajlar konusunda bilgi sunuyor.

Firenze Uluslararası Eğitim Danışmanlığı - İtalya başta olmak üzere yurtdışında dil eğitimi ve akademik eğitim konularında danışmanlik hizmetleri.

Galata Yurtdışı Eğtim Danışmanlığı - Çeştli ülkelerde dil okulları, üniversite, master, staj, work and travel,aupair, sertifika&diploma programları ve vize danışmanlığı sunan firmanın websitesi.

Global Vizyon Eğitim Turizm - Yurtdışında eğitim almak isteyenler için muhtelif danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Horizon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - İstanbul'daki firma lisans,yüksek lisans,dil öğrenimi,au-pair ve demi-pair konularında farklı ülkelerde seçenekler sunmaktadır.

Ict Turkey - Amerika'da uzun dönem maaşlı çalışarak yapılan staj programının Türkiye temsilciliklerinden Yakın Batı'nın bu konudaki web sitesi.

IES-Intervega Yurtdışı Eğitim - ABD, Avrupa ve Avustralya'da eğitim almak isteyenler için danışmanlık hizmetleri.

IETS Global - Avustralya üniversitelerinin denk sertifika ve diploma programlarını Ankara'da sunan şirketin web sitesi.

Istanbul Au Pair Yurtdisi Egitim Danismanligi - Ingiltere, Fransa ve Almanya'da au pair olmak isteyenler için danismanlık hizmetleri ve yurtdışı eğitim konusunda bilgiler.

Oxfordworld - İngiltere'de dil eğitimi ve akademik eğitim konularında danışmanlık hizmeti.

Ozman Yurtdışı Egitim Hizmetleri - ABD başta olmak üzere yurtdışında lise, üniversite, yaz kursları ve au-pair'lik programları.

Singraf Uluslararası Eğitim Danışmanlığı - İrlanda'da üniversite eğitimi konusunda danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Sprachcaffe International - İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca dil öğrenimi imkanları sunan kurumun websitesi.

United Towers - Birçok ülkede eğitim almak isteyenlerede danışmanlık sağlayan bir firma.

Yakın Batı Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri - İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ve Avrupada akademik, ve dil eğitimi, staj ve aupairlık ile ilgili yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetleri veren şirketin websitesi.

Yurtdışı Eğitim Servisleri - Kuzey Amerika, Avustralya ve bir çok Avrupa ülkesinde eğitim ve au-pair danışmanlığı.