Yurdum insanı manzaraları

BANU

New Member
ÖgretmenForum Üye
Ynt: Yurdum insanı manzaraları

ALLAYIP PULLAYINCA-
Adana... Hindi satıcısı Yasin Korkmaz, yılbaşı öncesi satışlarını artırmak için hindinin boynuna kravat taktı! Kafasına da pembe renkli külah geçiren Korkmaz, ''Kravatlı hindiyi görenler hem meraklarını gideriyor hem de hindi alıyor'' dedi

şimal55

New Member
ÖgretmenForum Üye

çok güzel...hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim... yurdum insanı harika...

nükleerfizikçi

New Member
ÖgretmenForum Üye

Türk milletinin garip huyları ;D

TELEVİZYONA ÇİKAN İNSANLAR NEDEN KENDİLERİNİ TÜRKİYE DEKİ BÜTÜN İNSANLARİN İZLEDİGİNİ SANİRLAR? ÖRN: SU ANDA 70 MİLYON KİSİ BİZİ İZLİYOR...

NEDEN DÜKKANİNİ KAPATİP GİDEN ESNAF, KAPİYA "10 DAKİKA SONRA DÖNÜCEM" YAZAR, NE ZAMAN GİTTİGİNİ NASİL ANLARIZ ?

NEDEN SİNAVLARDA "3 YANLİS BİR DOGRUYU GÖTÜRÜR" SEKLİNDE BİR UYGULAMA İLE ÖGRENCİLER CEZALANDİRİLİRLARDA; "3 DOGRU BİL, BİR DOGRU DA BİZDEN" SEKLİNDE BİR KAMPANYA BASLATİLİP ZEKAYA VE RİSKE GİRME CESARETİNE ÖDÜL VERİLMEZ?

NEDEN BOZULAN OTOBÜSÜN YOLCULARİ BİZİM OTOBÜSÜMÜZE AKTARİLDİGİNDA ONLARA MÜLTECİLERMİS GİBİ BAKARİZ?

nükleerfizikçi

New Member
ÖgretmenForum Üye

TÜRK MİLLETİNİN GARİP HUYLARI ( devam... :))) )

KAĞIT MENDİLİ, KUMAŞ MENDİL GİBİ GÜNLERCE BURUŞUK ŞEKİLDE CEBİNDE TAŞIR.

ANCAK BİR TÜRK GAZETE BULMACASINI HEP BAŞKALARINA SORA SORA ÇÖZEBİLME BECERİSİNİ GÖSTERİP, KENDİSİ ÇÖZDÜ DİYE SEVİNDİRİK OLABİLİR

SOBA BORUSU AKTIĞINDA YOĞURT KAPLARINI TELLE SOBA BORUSUNA BAĞLAR.

ÇORABININ KİRLENİP KİRLENMEDİĞİNİ BURNUNA GÖTÜREREK KISA SÜRELİ KOKLAYARAK ANLAYAN KİŞİ TEMİZLİĞİNE DÜŞKÜN BİR TÜRK'TÜR.

L

leavealegacy

Guest

eskiden soba borumuzun altına bizde az koymadık... teşekkürler...heytt be ne günlerdi... ;)

nükleerfizikçi

New Member
ÖgretmenForum Üye

:p TÜRKLERİN GARİP HUYLARI ::)

SAKAL TRAŞI OLDUKTAN SONRA KANAYAN YERLERİNE KÜÇÜK KAĞITLAR YAPIŞTIRIR

KONUŞMA YETENEĞİ OLAN HAYVANLARA İLK OLARAK KÜFÜR ETMESİNİ ÖĞRETİR.

TAKSİ TUTTUĞUNDA TAKSİCİNİN YANINA OTURUR .EĞER ÜÇ DÖRT KİŞİ TAKSİ TUTUYORSA , TAKSİ
PARASINI VEREN KİŞİ ÖN KOLTUĞA OTURUR.

CEBİNDEN ÇIKARDIGI PARALARIN İÇİNDE EN ESKİSİNİ ÖZENLE ARAYIP BULDUKTAN SONRA PARA ÜSTÜ VERİR.

T

tu

Guest

ata kebap...
konyada ydı.
ve ben ordayken kebap yemiştimmm