Üye resimleri

• Konbuyu başlatan _frozen_
  • Başlangıç tarihi

offaz

New Member
ÖgretmenForum Üye
Ynt: Üye resimleri

sen ne gülüyon ben ikaz ettim yanlışı :) yalanmı..

BANU

New Member
ÖgretmenForum Üye

Merak etme Offaz...O çocuk avatarın sahibi gibi pek akıllıdır...Yakmaz kendini ...

ayışığım

New Member
ÖgretmenForum Üye

BU FORUMU HAZIRLAYAN HERKESİ CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYOR TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİYORUM.
ÖZELLİKLE İSLAMİYET İLE İLGİLİ YAZDIKLARINIZ NAKLETTİKLERİNİZ ZİYADESİ İLE BENİ TESİRİ ALTINDA BIRAKTI.
BU GENÇ YAŞIMDA KALBİMİ İSLAMİYET AHİRET YÖNÜNE DÖNDÜRDÜĞÜ TAŞKINLIK VERECEK İNSANI EVVELA ALLAHÜ TEALA SONRA KULLARI KARŞISINDA REZİL VE SEFİL BIRAKACAK ŞEYLERDEN TAMAMEN UZAK ETTİĞİ İÇİN YARADAN VE YAŞATAN NİHAYETİNDE YİNE ZATINA KAVUŞDURACAK OLAN ALLAHÜ TEALA VE TEKADDES HAZRETLERİNE SONSUZ ŞÜKÜRLER EDİYORUM.
ÜSTADIMIZ ŞAİRLERİN SON SULTANI NECİP FAZIL BEYEFENDİNİN DE YAZDIKLARI GİBİ

ANLADIM İŞİ SAN'AT ALLAH'I ARAMAKMIŞ
MA'RİFET BU GERİSİ YALNIZ ÇELİK ÇOMAKMIŞ.

RESULULLAH SALLALLAHÜ TEALA ALEYHİ VE SELLEM SEYYİD-İ KAİNAT SERVER-İ SAADET NUR-ÜL CİHAN EFENDİMİZ VE SEVGİLİ ŞEREFLİ YERYÜZÜNÜN PEYGAMBERLER "ALEYHİMÜSSELAM" EFENDİLERİMİZDEN SONRA EN MEDENİ EN MÜKEMMEL İNSANLARI OLAN EHL-İ BEYT-İ SAADET-İ KİRAM VE ESHAB-I SAADET-İ KİRAM EFENDİLERİMİZİN "RADIYALLAHÜ TEALA ANHÜM ECMAİN" HAYATLARINI ÖVÜNMÜYORUM AĞLAYARAK OKUDUM.RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN.SİZDEN DE RAZI OLSUN.

İÇİME ILIK ILIK AKTILAR.İNŞALLAH HER GENÇ OKUR VE YETERİNCE İSTİFADE EDER SALİH MÜSLÜMAN OLURLAR.
BÜTÜN GAYE ALLAHÜ TEALA NIN RIZASINI KAZANMAKTIR.HUZUR DA BUDUR.BUNDAN BAŞKASI HİÇ DEĞİL.

TEKRAR TEKRAR ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.
VESSELAM.

gknvt4

New Member
ÖgretmenForum Üye

kımse kendıne guevenmıyor sanırım foto koycak ksura bakmayın bı egıtım sıtesındesınız kımse kımsenın fotosunu çalıcak deıl deılmı....

B

badem

Guest

Hocam buraya giren binlerce kişi var ve hepside öğretmen değil. O yüzden üyelerin başkalarına güvenmemeleri doğal...

dilek.58

New Member
ÖgretmenForum Üye

badem hocama hak verıyorum :D:D ama şu da var benım resmımle bı başkası ne yapabılr ki