UDEMY Ücretsiz Kurslar (5000 tl değerinde)

intibah

Site Yöneticisi
Sayfa Yöneticisi
Udemy'nin misyonu, eğitim yoluyla insanların hayatlarını iyileştirmektir. Global platformumuz uzman eğitmenler tarafından hazırlanan 80.000'in üzerinde kursu barındıran kapsamlı ve birçok dil seçeneğinin bulunduğu bir kütüphane sunar. İşletme ve girişimcilik, programlama, akademik konular, sanat, sağlık ve fitness, dil, müzik, teknoloji, oyunlar ve daha birçok kategoriyi içeren geniş kurs yelpazesinden seçim yapabilirsiniz. Eğitmenlerin her gün yeni içerik eklediği son kurslarımızı düzenli olarak takip etmek size avantaj sağlayacaktır. Sonsuz öğrenme fırsatları sunuyoruz!

WEB PROGRAMLAMA


JShttps://www.udemy.com/javascript-learn-javascript-essentials-and-build-project/?couponCode=NEWBBHF
ANGULARhttps://www.udemy.com/try-angularjs/?couponCode=CFENOV2016
ANGULAR 2https://www.udemy.com/learn-angular-2-from-beginner-to-advanced/?couponCode=JERRYBANFIELD
OOP(PHP) FREEhttps://www.udemy.com/learn-object-oriented-php-by-building-a-complete-website/
DJANGOhttps://www.udemy.com/tweetme-django/?couponCode=DEC2016
DJANGO COREhttps://www.udemy.com/django-core/?couponCode=CFENOV2016
WORDPRESShttps://www.udemy.com/the-complete-wordpress-for-beginners-course/?couponCode=WP4BEGINNERS
WORDPRESS STARTERhttps://www.udemy.com/wordpress-starter/?couponCode=2017MANIFESTO
UDEMY MARKETING : WORDPRESShttps://www.udemy.com/unofficial-udemy-marketing-build-a-wordpress-website/?couponCode=2017MANIFESTO

PROGRAMLAMA(3120 TL)
C++https://www.udemy.com/learn-c-plus-plus-from-beginner-to-advanced/?couponCode=JERRYBANFIELD
KEYLOGGER WITH C++https://www.udemy.com/how-to-create-an-advanced-keylogger-from-scratch-for-windows/?couponCode=JERRYBANFIELD
TIC-TAC-TOE C++https://www.udemy.com/tic-tac-toe-sfml/?couponCode=SFMLTTT-CFREE4
FLAPPY BIRD C++https://www.udemy.com/flappy-bird-sfml/?couponCode=FLAP-FREE
ANDROID 4.0 FREEhttps://www.udemy.com/android-tutorial/
COMPLETE C PROGRAMMINGhttps://www.udemy.com/learn-c-programming-language/?couponCode=ALLFREEE
POINTERS IN C PROGRAMMINGhttps://www.udemy.com/pointers-in-c-programming/?couponCode=FREE111
30 DAYS OF PYTHONhttps://www.udemy.com/30-days-of-python/?couponCode=CFEOCT2016
PRE-PROGRAMMINGhttps://www.udemy.com/pre-programming-everything-you-need-to-know-before-you-code/?couponCode=freeforstudio
UNITY MULTIPLAYER 2017 : ONLINE SHOOTERhttps://www.udemy.com/unity-multiplayer-make-a-shooter-game-code-included/?couponCode=WONDER55P9
APPLEWATCH COURSE(DAVETIYE GEREKLI)https://www.udemy.com/applewatchcourse/?couponCode=EnrollFREE
FACEBOOK MESSENGER CHATBOT IN 1 HRhttps://www.udemy.com/chatbots-how-to-make-chat-bot-for-facebook-messenger/?couponCode=CHATBOTSLIFE
COMPLETE ETHICAL HACKINGhttps://www.udemy.com/hacking-complete/?couponCode=JERRYBANFIELD

Aşağıda Udemy ile ilgili aldığımız sık sorulan soruların bazıları için cevaplar yer almaktadır.
 

intibah

Site Yöneticisi
Sayfa Yöneticisi
Udemy kursları hangi öğelerden oluşur?

Udemy kursları eğitmenlere aittir; eğitmenler tarafından oluşturulur ve yönetilir. Eğitmen tarafından yüklenen videoları, slaytları, metni ve ek kaynakları içerebilen dersler her bir Udemy kursunun temelini oluşturur. Eğitmenler ayrıca öğrencilerin öğrenim deneyimine katkıda bulunan bir yöntem olarak testler, pratik testleri, ödevler ve kodlama egzersizleri ekleyebilirler.

Bu dersler ve özelliklerin kurs kontrol panelinde nasıl göründüğünü öğrenmek için buradan ders simgesi kılavuzuna göz atın.

Platformumuzda arama yapma ve ilginizi çekebilecek kursları bulma ile ilgili ipuçları için lütfen Udemy Platformunda Kurs Arama başlıklı makaleyi okuyun.

Udemy kursuna nasıl kaydolurum?

Udemy kursları tamamen talep üzerinedir. Yani ilginizi çeken ve kendinize uygun olan hızda öğrenebileceğiniz kurslara kayıt olabilirsiniz. Kursa dilediğiniz zaman başlayabilirsiniz; kursu tamamlamanız için bir son tarih yoktur.

Udemy kurslarına masaüstü/dizüstü bilgisayar, Android uygulaması, iOS uygulaması ve Apple TV uygulaması gibi çeşitli cihazlardan ve platformlardan erişebilirsiniz. Udemy'nin platformları ve özelliklerine ilişkin detaylı bilgileri buradan inceleyebilirsiniz.

Bir kursa kaydolduktan sonra, Udemy hesabınızda oturum açıp onay e-postasında gönderilen kurs bağlantısına tıklayarak kursa erişebilirsiniz. Oturum açıp Kurslarım sayfasına giderek de kursa başlayabilirsiniz.

Udemy hesabınızda oturum açma adımları için lütfen buraya tıklayın.

Udemy kursunu ne kadar sürede tamamlamam gerekir?

Yukarıda belirtildiği gibi kursa başlamak veya kursu tamamlamak için bir son tarih bulunmamaktadır. Bir kursu tamamladıktan sonra, hesabınızın sorunsuz durumda olması ve Udemy'nin kurs lisansına sahip olmaya devam etmesi koşuluyla kursa erişim sağlamaya devam edebilirsiniz. Ömür Boyu Erişim politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.

Udemy akredite bir kurum mudur?

Udemy akredite bir kurum olmamakla birlikte, alanlarında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan yetkinliğe dayalı kurslar sunar ve her bir onaylı kurs için Udemy bitirme sertifikası sağlar. Sertifikalar, başarılarınızı kolayca paylaşabilmeniz için .pdf veya .jpg dosyası olarak kaydedilebilir.

Bir kursu önizlemem mümkün mü?

Evet! Bir kursun size uygun olup olmadığından emin değilseniz bir ücretsiz önizleme başlatabilir ve eğitmenin seçtiği birkaç dersi izleyebilirsiniz. Bir kursu önizleme adımlarını ve bu konudaki önemli bilgileri incelemek için lütfen buraya tıklayın.

Satın aldığım bir kursu beğenmezsem ne olur?

Katıldığınız kurslardan memnun kalmanızı istiyoruz. Bu nedenle bir kurstan memnun kalmazsanız kursu satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde tam geri ödeme talep edebilirsiniz. Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.

Eğitmen olmak istiyorum. Nereden başlamalıyım?

Kurs oluşturma ve kurs vermeyle ilgileniyorsanız Başlarken: Udemy Kursumu Nasıl Oluştururum?başlıklı makaleyi okuyarak harika bir başlangıç yapabilirsiniz.

Udemy ile ilgili başka sorularınız varsa buraya tıklayarak destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Üst