Sosyal Bİlgiler Ogretmenleri Konu Paylasamı Projesi

volkitolkixxl

New Member
ÖgretmenForum Üye
Selam sosyal bilgiler ogretmenleri suan aklıma bir proje geldi hemen sizinle paylasmak istiyorum. Tum Sosyal Bilgiler Ogretmeni bir messenger'de toplansa bilgi paylasımı bakımından dah hızlı olur diye dusunuyorum. Projeye destek olmak istiyorsanız isterseniz yeni bir hotmail hesabi acın ister eski hotmail hesabınızla katılın burada amaç hızlı bilgi paylasımı ilk olarak ben yazıyorum umarım basarılı olur. SAYGILARIMLA

............

intibah

Site Yöneticisi
Sayfa Yöneticisi
Ynt: Sosyal Bİlgiler Ogretmenleri Konu Paylasamı Projesi

O zaman forumu kapatıp gidelim sayın hocam :D

Böyle bir girişimi desteklemiyorum...Bütün paylaşımlar forumda yapılmalıdır... Messenger kadarda kolaydır paylaşım yapmak...

B

badem

Guest

Benim de bir projem var.. Türkiye'deki bütün Sosyal Bilgiler Öğretmenlerini bu foruma davet ediyorum.İstediğiniz kadar konu paylaşabilirsiniz..Paylaşımın sınırı yoktur :D :D

volkitolkixxl

New Member
ÖgretmenForum Üye

Bu projeyi acmamdaki en onemli sebep forum sayfalarının en gerekli oldugu zamanlarda kapali olması ama msn de bole bisey olmuor o bakimdan forum sayfaları da gerekli tabi ama benim projem forum sayfalarini etkilemez ki ama yanlis anlasildim galibaaa

intibah

Site Yöneticisi
Sayfa Yöneticisi

Forumumuzun kapanma oranı 24 saatte sadece 1 dakikadır :D
Allah nazardan saklasın ...

volkitolkixxl

New Member
ÖgretmenForum Üye

Gosterdiginiz ilgi ve alakadan dolayi tesekkur ederim hizli bir sekilde buyuyoruz. Saygılarimla