Özel Didem Dil Eğitim Okulu

didemdilegitim

New Member
ÖgretmenForum Üye
ÖZEL DİDEM DİL EĞİTİM OKULU
Özel Didem Dil Eğitim Okulu 2007 yılında Didim'de kurulmuştur ve Didim'in önde gelen Dil Eğitim Okuludur. 2 yıldır öğrencilerimize en iyi hizmeti verdiğimize inanıyoruz. Amacımız herkesin en güvenilir ve en etkin yoldan eğitim almasını sağlamak ve bunu hizmet kalitemizi koruyarak en etkin ilerlemeyi sağlamaktır.

Neden Didim'de dil öğrenimi? Bu soruyu sormakta gayet haklisiniz. Belki yasadığınız şehirde de çeşitli dil kursları vardır, belki de bunlardan birine katılmışsınızdır, gramer vs bilgilerini almış ama hiçbir zaman kullanma imkânı olmadığı için bir türlü İngilizce’yi istediğiniz gibi konuşamamış hatta öğrendiklerinizi de unutmuşsunuzdur. Unutmayın ki dil öğrenimi bir ders değildir, gramer, test vs kitapları dil öğreniminde yalnızca bir araçtır. Bir dili öğrenmenin en iyi yolu onu yasayarak öğrenmektir.
Yurt dışını Türkiye'de yaşayın! Didem Dil Okulu Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyor. Didim'de Didem Dil Okulu kalitesiyle İngiliz aile yanında, İngilizlerin yasadığı sitelerde sunulan veya sizin seçeceğiniz değişik konaklama seçenekleriyle İngilizce’yi yasayarak öğrenin. Yurt dışında sunulan dil öğreniminin tüm imkânlarını vize alma sıkıntısı yasamadan, maddi olarak sıkıntıya düşmeden Didim'de bizim rehberliğimizde, çok daha uygun şartlarla elde edebilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: AYDIN / DİDİM
Adı: DİDEM DİL EĞİTİM OKULU
Adresi: YENİ MAHALLE ATATÜRK BULVARI NO:138 DİDİM AYDIN
Telefon Numarası: 0256 811 60 30
Faks Numarası: 0256 811 60 23
E-mail Adresi: info@didemdilegitim.com
Web Adresi: www.didemdilegitim.com
 
Üst