Nereye Atandınız?

T

T

Guest
Arkadaşlar yarın sonuçlar 11:00 da açıklanıyor. Herkes sonuçlar belli olduktan sonra nereye atandığını buraya yazarsa sevinirim. Belki tayinlerimiz aynı yere çıkarsa birarada ev tutma gibi imkanlarımız olabilir. Ya da yardımlaşma gibi.

Saygılarımla

türkçeci

New Member
ÖgretmenForum Üye
Ynt: Nereye Atandınız?

Teşekkürler hocam.Bence de yararlı olabilir.İnşallah istediğimiz yerlere atanırız da zevkle yazarız...

chaos

New Member
ÖgretmenForum Üye

atama bekleyen arkadaşlar umarım istediğiniz yere atanırsınız sizlere şimdiden kolay gelsin...

chaos

New Member
ÖgretmenForum Üye

aman arkadaş kendini fazla sıkma ve çalışacağın yere adapte olmaya çalış herşey yoluna girer..üstelik branşında çok güzel tadını çıkar...

türkçeci

New Member
ÖgretmenForum Üye

Eee kimse yazmamış??Ben Adana'ya atandım.Memleketim olduğu için sevindim tabi.İnşallah herkesin istediği yerler olmuştur...

intibah

Site Yöneticisi
Sayfa Yöneticisi

Oh oh ne güzel herkes memleketine atanmış. Hayırlı olsun Talat

dereli_ataturk

New Member
ÖgretmenForum Üye

Didem hocam hayırlı olsun.Türkoğlu hocam bence de Didem hocamızın dediği gibi ...Hayırlısı buymuş.Üzmeyin kendinizi..

T

T

Guest

<Didem>' Alıntı:
Hocam sıkmayın canınızı.Biliyorsunuz Kasım'da 10 bin daha alınacak.Şubat ta var..İnşallah o zaman olur...
Yok sıkmıyorum zaten. Çıkmayacağına kendimi alıştırmıştım. Kasımda çıkacak inşallah.

türkçeci

New Member
ÖgretmenForum Üye

dereli_ataturk' Alıntı:
Didem hocam hayırlı olsun.Türkoğlu hocam bence de Didem hocamızın dediği gibi ...Hayırlısı buymuş.Üzmeyin kendinizi..
Teşekkür ederim hocam...

B

back82

Guest

En iyi arkadasım sırnak çıktı ya onun için sordum ortalar köyü

T

T

Guest

koycegiz' Alıntı:
En iyi arkadasım sırnak çıktı ya onun için sordum ortalar köyü
Şırnak İdil Ortaköy'de benim arkadaşım görev yapıyor.Ama köy Cizre'ye yakın olduğu için Cizre'de kalıyor.