marmara üniversitesi fen ve edebiyat fakültesi matematik bölümü

B

b

Guest
:D MATEMATİK BÖLÜMÜ
Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü 1982-1983 yılında fakültenin kuruluşu aşamasında açılan ilk üç bölümden birisidir. Eğitim ve öğretim faaliyetlerini 8 yıl süreyle üniversitenin diğer fakültelerinden ayrı konuşlanan Fen Edebiyat Fakültesi (FEF) bünyesinde sürdürdükten sonra, 1991 yılında fakültenin diğer bölümleriyle birlikte Göztepe yerleşkesine taşınmıştır. Halen faaliyetlerini orada sürdürmektedir. Matematik Bölümü, gelişimini sürekli kılmak ve eğitim-öğretim kalitesini en gelişmiş üniversitelerin düzeyine çıkartmak amacındadır.
Matematik bölümü lisans ders programı, saf ve uygulamalı matematikte temel bilgileri ve matematiksel düşünce sistemini sunmayı amaçlar. Kuruluş amaçlarımız, matematikte ilerleme yeteneğine sahip bilim adamlarını yetiştirmektir. Çağdaş, girişimci, kendine güvenen, bilgi üreten, özgün ve estetik değerlere sahip ve temel matematik bilgisi ile donatılmış bireyler kazandırmaktır. Servis dersleri ile diğer fakülte ve bölümlere destek vermek, ulusal ve uluslararası dergilerde araştırma makaleleri yayınlamak, ulusal ve uluslararası konferanslara katılarak evrensel bilime katkıda bulunmak, öğrencilerin eğitimine yönelik projeler hazırlamak, toplumun ihtiyacı olan matematik alanındaki kaynakların hazırlanmasına yardımcı olmak ve bu kaynakların denetimini sağlamaktır
 

rumeli

New Member
ÖgretmenForum Üye
Ynt: yıldız teknik üniversitesi fen ve edebiyat fakültesi matematik bölümü

ben yıldız teknik de matematik öğrencisiyim.staj vs bi geçmişim yok.haftasonları dersanede çalışmak istiyorum.bu işin piyasasını bilen var mı acaba.dersanelerle kaç paraya anlaşabilirim.bilen var mı acaba.
 

funchome

New Member
ÖgretmenForum Üye
Ynt: marmara üniversitesi fen ve edebiyat fakültesi matematik bölümü

nerede ikamet ediyorsun....
 

amina

New Member
ÖgretmenForum Üye
Ynt: marmara üniversitesi fen ve edebiyat fakültesi matematik bölümü

sadece harçlık olarak 100-150 ytl verebilirler tabii 3 veya 4 deysen daha fazka olabilir Allah yardmcn olsun
 
Üst