GÜNÜN TÜRKÜSÜ !

nükleerfizikçi

New Member
ÖgretmenForum Üye
Ynt: GÜNÜN TÜRKÜSÜ !

YAVUZ TOP

Sevdiğim bir gün bana yar demedin

[youtube=425,350]pcxs1eb2Qic[/youtube]

gulsen

New Member
ÖgretmenForum Üye

bir katre gözyaşı' Alıntı:
gulsen' Alıntı:
Ben bağlama çalarım sen merak etme, sesim güzel türküde çığırırım, istek program da yaparız. Bak katre de diceymidir nedir ondan olmak istiyor, daha ne istiyorsun, köşe oldun.
Ben de bağlama çalmayı öğreneceğim inşallah :D eh benim sesim de fena sayılmaz :) gülşen hocamla beraber bir program hazırlarız artık :D

Benim para da pulda gözüm yok, isteyene bağlama dersi verilir sitede. Nasıl öğretilir bilmiyorum ama, bir deneriz.

gulsen

New Member
ÖgretmenForum Üye

Yahu ben bu müzikleri niye dinleyemiyorum. Ne resim var, ne video bembeyaz nurtopu gibi duruyor. Benim bilidemi sorun var, sizin bilidemi?

nükleerfizikçi

New Member
ÖgretmenForum Üye

Ben sevdiklerimi teker teker ekleyeceğim....beni alıp götüren, gönül telimi titreten, duygularımızı incelten türküleri...

ortak paydamız çok olur eminim :)

nükleerfizikçi

New Member
ÖgretmenForum Üye

mustafasercanasci' Alıntı:
Hocam bende buradayım. Saat 22'den sonra sabaha kadar program yapabilirim. Tabi teknik detayları siz hallederseniz. 3 aylık birkimle 60gb üstü arşivim var,en kral radyoculara taş çıkartırım valla ;)
sizi İNTİBAH paşaya duyuralım :)

bir katre gözyaşı

New Member
ÖgretmenForum Üye

gulsen' Alıntı:
bir katre gözyaşı' Alıntı:
gulsen' Alıntı:
Ben bağlama çalarım sen merak etme, sesim güzel türküde çığırırım, istek program da yaparız. Bak katre de diceymidir nedir ondan olmak istiyor, daha ne istiyorsun, köşe oldun.
Ben de bağlama çalmayı öğreneceğim inşallah :D eh benim sesim de fena sayılmaz :) gülşen hocamla beraber bir program hazırlarız artık :D

Benim para da pulda gözüm yok, isteyene bağlama dersi verilir sitede. Nasıl öğretilir bilmiyorum ama, bir deneriz.
Ooo ne güzel ben de kursa gitmeyi düşünüyordum kurs ayağıma geldi :d
Benimki 22 perdeli hocam öyle boynu bükük duruyor.. :)

nükleerfizikçi

New Member
ÖgretmenForum Üye

Büşra Nurettin Rençberi bende dinlerim, bir de Metin -Kemal Kahraman kardeşler çok iyidir bilir misin ?

nükleerfizikçi

New Member
ÖgretmenForum Üye

mustafasercanasci' Alıntı:
ya ben,m eklediğim klibi grebilen var mı? sadece ben mi göremiyorum yoksa kimse mi görmüyor?
görünmüyor

adresi youtube ikonunu tıklayıp arasına elerken adresteki eşittir ve önündekileri silin o zaman görünür olacaktır

büşra_5557

New Member
ÖgretmenForum Üye

valla ben feryad-ı isyana bayılıyorum ama sanki biraz şirk var o açıdan hoş değil eklim bide siz dinleyin

nükleerfizikçi

New Member
ÖgretmenForum Üye

Arkadaşlar lütfen eklediğiniz sanatçıların ismlerini ve eserin adını da ekleyin mesajınıza ;)