Forum Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

intibah

Site Yöneticisi
Sayfa Yöneticisi
1.Forumda açtığınız başlıkların genel dilbilgisi kurallarına uygun olması gerekmektedir.

2.Forum düzeni açısından açılan başlıklarda ilk harfin büyük olması gereklidir. Tümüyle büyük harfle yazmak da yasaktır. Uyulmaması halinde gerekli uyarılar ve düzeltmeler yapılacaktır.

3.Forumdaki konuların ilgili forum alanı altında açılması gerekmektedir. Uygun forum alanı altında açılmayan konular silinir veya gerekli alana taşınır.

4.Forumlarda bir mesajı birden çok foruma ya da aynı foruma defalarca göndermek yasaktır. Tartışma ortamını bozucu nitelikteki bu tür tekrarlı mesajları yazanların forumlara ve siteye erişimi engellenir.

5 - Forumlarda üyelere ve üçüncü kişilere hakaret etmek ya da bu kişilerle ilgili küçük düşürücü sözler içeren ifadeler kullanmak yasaktır. Böyle mesajlar ve konular silinir. Bu tür mesajlar yazan kişilerin forumlara ve siteye erişimi önceden uyarılmak yoluyla ya da uyarmaksızın engellenir.

6 - Forumlarda yazılan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Mesajlarınızın sorumluluğu tamamen size aittir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst