Esen Yayınları 9. Sınıf Türk Edebiyatı Konu Özetli Soru Bankası

mustafauzun

New Member
ÖgretmenForum Üye
KİTABIMIZI TANIYALIM

1. Konu Özetleri

Her konunun başında verilen, konunun kazanımlarına ve yeni programın ruhuna uygun kısa bilgilerdir.

2. Etkinlikler

Bu bölüm, kitabımızın omurgasını oluşturmaktadır çünkü ezberin dışına çıkıldığı, bilginin, uygulamayla kalıcılık kazandığı bölümdür.

Bu bölümde; konuyu kavratacak, nitelikli ve çeşitli metinlere ve bu metinlerle ilgili sorulara yer verilmiştir.

3. Testler

Konunun niteliğine bağlı olarak konu sonlarında çoktan seçmeli sorulardan oluşan bölümdür.

4. ÖSS ve ÖYS Soruları

Bu sınavlar dünyasında öğrencilerimizi yalnız bırakmamak, onlara yol göstermek, gerekli bilgi birikimini ve uygulamaları aktarmak da kitabımızın amaçları arasındadır. Bu bölümde, konularımızla ilgili olarak ÖSS ve ÖYS’de çıkmış soruları ve bu soruların cevaplarını bulacaksınız.

5. Ünite Sonu Yazılıları

Her ünitenin sonunda; üniteyi çok yönlü olarak tarayan, farklı ve nitelikli sorulardan oluşan yazılı sorularının bulunduğu bölümdür.

6. Genel Yazılılar

Kitabımızın sonunda; yıllık plana göre hazırlanmış ve okul sınavlarına hazırlanmalarında öğrencilerimize katkı sağlayacak genel yazılıların bulunduğu bölümdür.

7. Etkinlik ve Yazılıların Çözümleri

Sanatta, edebiyatta; bilimsel sonuçlar, kesin cevaplar ve çözümler sunmak çok da doğru değildir ancak çözümlerimiz, çözümlerinize eşlik edecek ve farklı açılardan düşünmenizi sağlayacaktır. Bu düşünceyle, “Etkinlik ve Yazılıların Çözümleri” bölümlerine çok önem verdik.

Kitabımı; öğretmen kimliğinizi ve adresinizi Esen Yayınları'na fakslayarak (03124171578) veya yayınevine bizzat gelip benimle görüşerek ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.
Sağlık ve başarı dileklerimle...

MUSTAFA UZUN
mustafauzunedebiyat@hotmail.com

rankara

New Member
ÖgretmenForum Üye
Ynt: Esen Yayınları'ndan çıkan 9. Sın T. Ed. Soru Bankasını ücretsiz edinebilirsiniz.

linki göremiyorum

Majeste

New Member
ÖgretmenForum Üye
Ynt: Esen Yayınları'ndan çıkan 9. Sın T. Ed. Soru Bankasını ücretsiz edinebilirsiniz.

rankara' Alıntı:
linki göremiyorum
Umarım yazıyı okudun ve bu gözünden kaçtı. :)

mustafauzun' Alıntı:
Kitabımızı, aşağıdaki belgeleri, Esen Yayınları'na fakslayarak (03124171578) veya yayınevine bizzat gelip benimle görüşerek ücretsiz olarak temin edebilirsiniz:
Ad-soyad, öğretmen kimliğinin fotokopisi, çalıştığı okul, okul ve cep telefonu

dennis

New Member
ÖgretmenForum Üye
Ynt: ESEN YAYINLARI 9. SINIF TÜRK EDEBİYATI KONU ÖZETLİ SORU BANKASI

sayın öğretmenime teşekkür ederim ben İzmir'de çalışıyorum.
Bir ay kadar önce faks yolladım.Kitaplar elime geçti.Hepsi çok güzel.
Sık sık faydalanıyorum...
EMEĞİNİZE SAĞLIK