BULGARİSTANDA EĞİTİM BULGARİSTAN ÜNİVERSİTELERİ

bulgaristan

New Member
ÖgretmenForum Üye
Bulgaristan Eğitim Yurtdışı Üniversite Eğitimi - Sofya, Varna , Plovdiv, Ruse ,Stara Zagora , Pleven , Üniversitelerinde Ö.S.S. şartı aranmadan !!! Üniversiteli olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı !!!

BULGARİSTANDA EĞİTİM Bulgaristan'da, YÖK tarafından tanınan üniversiteler, ÖSS'de istediği yeri kazanamayan öğrenciler için ''ucuz'' eğitim fırsatı sunuyor

BULGARİSTANDA

Ö.S.S sınavına girmeden ve şartı aranmadan sadece lise diploması ile üniversiteli olabileceğinizi biliyor musunuz?

İstediğiniz üniversitede istediğiniz bölümü okuma şansınız olduğunuzu?

Tüm dünyada geçebilecek bir diplomaya sahip olabileceğinizi?

Eğitim ücretlerinin Türkiye’den ucuz olduğu bir yerde okuyabileceğinizi?

Lisans ve Master (Yüksek Lisans ) imkanlarınızın neler olduğunu biliyor musunuz?


Bulgaristan eğitim,bulgaristanda eğitim,Bulgaristan üniversiteleri,bulgaristanda üniversite,
Bulgaristan eğitim sistemi,Bulgaristan elçiliği,Bulgaristan konsolosloğu,Bulgaristan vize işlemleri,Bulgaristan pasaport işlemleri,Bulgaristanda eğitim,Bulgaristan eğitimi,Bulgaristan üniversiteleri,Bulgaristan universiteleri,Bulgaristan üniversite danışmanlığıwww.bulgaristanuniversitesi.net
ARTIK ÜNİVERSİTELİ OLMAK HAYAL DEĞİLBulgaristan'da Eğitim-26 Devlet Üniversitesi Sizleri Bekliyor-Sofya,Varna Plovdiv,Ruse,Stara Zagora Pleven ÜniversitelerindeÖ.S.S.şartı Aranmadan Üniversiteli olmak artık hayal değil !!!

BULGARİSTAN'DA EĞİTİM Bulgaristan'da YÖK tarafından tanınan üniversiteler ÖSSde istediği Puanı ve İstediği yeri kazanamayan öğrenciler için Türkiyedeki Üniversitelerin Yarı Fiyatına ''Ucuz'' Eğitim İmkani Sizleri Bekliyor.

26 Devlet Üniversitesi Sizleri Bekliyor

TÜRKİYEDEKİ VAKIF ÜNİVERSİTELERİN YARI FİYATINA

YURT DIŞINDA ÜNİVERSİTE OKUMA İMKANI
HER ÖGRENCİNİN AİLESİNE YÜK OLMADAN
KENDİ KENDİNİ OKUTMA İMKANLARI
OLDUGUNU BİLİYORMUSUNUZ.
Ö.S.S ŞARTI ARANMADAN LİSE DİPLOMANIZ İLE DİLEDİĞİNİZ.
BÖLÜMLERDE ÜNİVERSİTE OKUYABİLECEGİNİZİ..
SAYISAL SÖZEL ALAN AYRIMI
YAPILMAKSIZIN VE PUANINIZA BAKILMAKSIZIN
ÜNİVERSİTELİ OLABİLCEĞİNİZİ
Y.Ö.K DENKLİĞİ OLDUGUNU BİLİYORMUSUNUZ..
BİZLERLE BAĞLANTIYA GEÇİN SİZLERİ
BU HİZMETTEN FAYDALANDIRALIM .. DAHA BİR
ÇOK SORU VE CVPLARINIZI UZMAN KADROMUZLA
YANITLAYALIM BİZLERE ULAŞMANIZ YETERLİ OLACAKTIR .
ARTIK ÜNİVERSİTELİ OLMAK HAYAL DEĞİL..
BAŞARILI BİR EĞİTİM YILI DİLEĞİYLE...


NEDEN BULGARİSTAN ÜNİVERSİTELERİ ?

1 - Bulgaristan 1 OCAK 2007 tarihinde Avrupa Birliği Üyesi Olmuştur . Alacağınız Diploma ( EUA) Avrupa üniversiteler birliği diplomasına sahip olacaksınız..

2- Bir lise mezunu olmaktansa veya üniversitede geleceği olmayan ve istemediğiniz bir bölümü okumaktansa, Ö.s.s Şartı Aranmadan Bulgaristan Üniversitelerinde istediğiniz bölümlerde okuma şansına sahip olabilirsiniz. BULGARİSTAN üniversitelerine YÖK Denklik vermektedir 24 Temmuz 2007 yılında kabul edilen Y.Ö.K. tasarı ile Gitmek istediğiniz bölümü belirtilerek Diplomanızın denkliği olup olmadığını 0312 4987142 telefonunu arayarak öğrenebilirsiniz. Her öğrencinin hayalinde üniversiteli olmak vardır. Üniversite mezunu olmak çok daha akılcı bir seçimdir Üniversiteli olmak her öğrencin hayalidir. Ve ihtiyacınız olan bir şeydir. Gerek Özel sektör'de gerekse Kamu sektöründe sizinbireysel becerileriniz ve aldığınız eğitimin kalitesi ile ilgilenecektir.

3- Bulgaristan'da bir yıl eğitim almanın maliyeti, her şey dâhil olmak üzere Türkiye'de alacak olduğunuz özel bir dershane eğitiminin masrafına eşittir.4- Ülkemizde uygulanan Ö.S.S. üniversite giriş sistemini aşamayıp, lise mezunu olmak yerine, Tıp, Eczacılık, Diş hekimliği, Mimarlık, İnşaat
Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Gemi İnşa Mühendisliği Fizik tedavi iyileştirme Vb.100 lerce bölüm okuma fırsatı sunuyoruz. Ö.S.S Sınav zorunluluğu olmadan..Üniversite eğitim olanakları sunuyoruz.


5- Ö.S.S. yerleştirme kılavuzunda olmasa dahi,kalitesiz eğitim verdiği anlamına asla gelmemektedir. Bulgaristan'daki birçok üniversite, ülkemizdeki çoğu üniversiteden daha köklü bir geçmişe sahiptir. Buna ek olarak Bulgaristan'daki üniversitelerin bilimsel araştırma ve akademik üretim güçleri,ülkemizdeki üniversitelerin çok büyük bir bölümümün üstündedir. Bulgaristan'daki üniversitelerin çoğu, dünya sıralamasında Türkiye'deki birçok üniversitenin üstünde yer almaktadır.6- Bulgaristan bilingual bir ülke. Bu ülkede eğitim alırsanız, ister istemez Bulgarca diliniçok iyi öğrenmek zorunda kalacaksınız. Bunu İngilizce eğitimi ile de birleştirirseniz, ana dilinizle beraber 3 dil bilen çok vasıflı bir profesyonel olabilirsiniz.7- Bulgaristan'da eğitim alarak, birçok ülkeden gelen öğrencilerden oluşan çok uluslu bir ortamda yamaya şimdiden alışırsınız. Unutmayınki, sınıfınızdaki arkadaşlarınız, farklı ülkelerde yarının profesyonel çalışanları ya da yöneticileri olacaklardır. Bu da size geniş bir çevre edinme imkânı verecek, gelecekte birçok farklı açılımlara sahip olmanızı sağlayacaktır.


8- Bulgaristan'da konaklama ve sosyal giderler, Türkiye ve diğer Avrupa ülkelerinin çok altındadır. “Aylık” Üniversite yurt konaklaması ortalama 45 –50 € arasıdır. Bu rakam Avrupa'nınbirçok kentinde mil “aylık 150 €” dır9- Bulgaristan'da herhangi bir üniversitenin hazırlık bölümünü başarı ile tamamladıktan sonra, dilediğiniz üniversitenin dilediğiniz bölümüne kolayca kaydınızı yapabilirsiniz.10- Bulgaristan hakkında birçok bilgiye sitemizden ulaşabilir, daha fazlasını ise bizimle bağlantıya geçerek edinebilirsiniz. Hayatınızı ciddi bir biçimde etkileyecek bu kararı vermeden önce iyi düşünmeli ve güvenilir kaynaklardan bilgi almalısınız. Üniversite seçiminden, Bulgaristan'da yaşam şartlarına ,seyahat organizasyonundan vize rejimine kadarbirçok konuda sorularınıza cevap vermek için deneyimli kadromuz ile bize ulaşmanızı bekliyoruz.Kendinize güvenin ve hayalinizi daha fazla ertelemeyin. Üniversiteli olmak Artık Hayal Değil.


BULGARİSTAN EĞİTİM LTD.ŞTİ. TÜRKİYEMERKEZ KAYIT BÜROSU

NEFİSE SULTAN MAH.2 İSTAYON CAD NO : 25 / 2 KARAMAN
Ofis Tel : 0338 214 99 00
0543 -236 -23 15 - 0541 -213- 41 97
msn destek : bulgaristan@msn.com
bulgaristanegitimdanismanligi@hotmail.com


www.bulgaristanegitim.com.tr
www.bulgaristanegitim.info.tr
www.bulgaristanegitim.biz.tr
 
Üst