Balkon mu bahçe mi?

• Konbuyu başlatan alonewolf
  • Başlangıç tarihi

noway

New Member
ÖgretmenForum Üye
Ynt: Balkon mu bahçe mi?

ya hocam çok ikilem yaşar mısınız?hayır sürekli zıtlıklar ve karmaşa gündeminizde de!(ya çaktırmayın ben bu hızlı cvpta smiley olayını intibah hocam açıklamasına rağmen anlamadım.ona da anlamışım gb davrandım...sonuç ;cvbım gülen yüzlerle dolu ama maalesef teknoloji özürü hiç bi şeye benzemiyor hocam....siz cümle sonlarında gülen yüzleri hayl edin sonra da gülüyor mu gülmüyor mu diye sorun!bunda da gülen yüz var!)

A

alonewolf

Guest

noway' Alıntı:
ya hocam çok ikilem yaşar mısınız?hayır sürekli zıtlıklar ve karmaşa gündeminizde de!(ya çaktırmayın ben bu hızlı cvpta smiley olayını intibah hocam açıklamasına rağmen anlamadım.ona da anlamışım gb davrandım...sonuç ;cvbım gülen yüzlerle dolu ama maalesef teknoloji özürü hiç bi şeye benzemiyor hocam....siz cümle sonlarında gülen yüzleri hayl edin sonra da gülüyor mu gülmüyor mu diye sorun!bunda da gülen yüz var!)
:) :)

eylül

New Member
ÖgretmenForum Üye

!(ya çaktırmayın ben bu hızlı cvpta smiley olayını intibah hocam açıklamasına rağmen anlamadım.ona da anlamışım gb davrandım...sonuç ;cvbım gülen yüzlerle dolu ama maalesef teknoloji özürü hiç bi şeye benzemiyor hocam....siz cümle sonlarında gülen yüzleri hayl edin sonra da gülüyor mu gülmüyor mu diye sorun!bunda da gülen yüz var!)

novay öldürüyosun beni. hızlı mesajta bende bilmiyorum smileylerin nasıl kullanıldığını kendimce birçözüm buldum buna:))))))))))))) alıntıyı da öğrenemedim daha ....büyüyünce anlarsın:)

saide

New Member
ÖgretmenForum Üye

NASIL BAKARSAN ÖYLEDİR. :)

BENCE BAHÇE ORTASINDA BİR ALAN. :p

TABİ SİZ BALKON DA DİYE BİLİRSİNİZ ;)