Atatürk haftası (10-16 Kasım)

dereli_ataturk

New Member
ÖgretmenForum Üye
Ynt: Atatürk haftası (10-16 Kasım)

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

türkçeci

New Member
ÖgretmenForum Üye

Sarı Zeybek te beni çok etkiler...Dün yayınlandı.Onlarca defa izlememe rağmen her izlediğimde sanki bugün ölmüş gibi içim yanar.Huzur içinde yat;çünkü Türk ulusu dünya döndüğü sürece Ata'sını unutmayacak ve UNUTTURMAYACAK...

dereli_ataturk

New Member
ÖgretmenForum Üye

sarı zeybek ve bende uzun soluklu bir slayt gösterisi var sat kaç diye fırsat bulursam buraya yüklemeye çalışıcam.;)

m17h41r

New Member
ÖgretmenForum Üye

10 kasım günü sabah cnn türk de Atatürk'le ilgili 1950 yılında amerikalılar tarafından çekilmiş bir belgesel verdiler. Bu Atatürkle ilgili çekilmiş ilk belgeselmiş ve daha önce Türk tv kanallarında yayınlanmamış bir belgeseldi. Gerçekten güzel bir belgeseldi. izlemek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. ismi " the incredible Türk" idi. Belki aratırsanız youtube da filan bulursunuz.

aysee

New Member
ÖgretmenForum Üye

Öncelikle d_atatürk hocama teşekkürlerimi sunuyorum ve ddm hocama dönüyorum.Canım sana katılıyorum.Biz sanırım ruh ikiziyiz farkındaysan çoook ortak yönlerimiz var ki biliyorsun:)

ayeser

New Member
ÖgretmenForum Üye

Çok güzel paylaşımlar, teşekkürler...