?????????

karaüzümhabbesi

New Member
ÖgretmenForum Üye
Bişey söylemek istiyorum.birileri çaba gösterip yeni konu açmışssa bence onu kapamadan önce en azından bi özel mesaj atıp kapatıyorum demek güzel olmazmı..admin veya moderatör olmak bu değildir bence..

özelden yazmak isterdim bunları ama atamıyorum yeni olduğum için galibaa

B

badem

Guest
Ynt: ?????????

Konunun daha önceden açıldıgını mesajda belirttim..Bütün üyelere özel mesaj atacak değiliz..Ayrıca forumda arama bölümü var.Orayı kullanırsanız açtıgınız konu kilitlenmez..

Bronz üye olana kadar özel mesaj atamazsınız.

karaüzümhabbesi

New Member
ÖgretmenForum Üye

badem' Alıntı:
Konunun daha önceden açıldıgını mesajda belirttim..Bütün üyelere özel mesaj atacak değiliz..Ayrıca forumda arama bölümü var.Orayı kullanırsanız açtıgınız konu kilitlenmez..

Gümüş üye olana kadar özel mesaj atamazsınız.

belki aramıştırım....

B

badem

Guest

Arasaydınız konunun daha önce verildiğini görürdünüz.Ayrıca çabanız için teşekkür etmiştim ama daha önce açılmış oldugu için kilitlemek zorundaydım..

büşra_5557

New Member
ÖgretmenForum Üye

badem canım sözüm sana ya da arkadaşa değil ama hakikaten bende bazen arattığımda konunun forumda olduğu çıkmıyor ve konu tekrarına düşmek zorunda kalıyorum

B

badem

Guest

:) Olabilir tabiki de.Sorun değil o..ama silinince üyelerin kızmalarını anlamıyorum.Ben nedenini söylüyorum hatta daha önce açılmış linki veriyorum zaten.Kasıtlı olarak kimsenin gönderdiği konu silinmiyor..

büşra_5557

New Member
ÖgretmenForum Üye

sende haklısın canım tabi sileceksin aynı konunun 2 kere olmasının ne anlamı var ama dediğim gibi bazen aratınca çıkmıo