10000 sözleşmeli okul öncesi öğretmeni alımı

büşra_5557

New Member
ÖgretmenForum Üye
okul öncesi alanında yapılan sürpriz atama için ne düşünüyorsunuz arkadaşlar.sizcede bu yapılan haksızlık değilmi......

büşra_5557

New Member
ÖgretmenForum Üye
Ynt: 10000 sözleşmeli okul öncesi öğretmeni alımı

peki hocam siz iki atama arasındaki farkı gözden kaçırıosunuz galiba ilk atamada samsunun sadece köyleri açıkken şimdi samsunda 350 okul açık.merak ediorum yüksek puanlarla en ücra köşelere giden insanların günahı neydi????neden o açık yerler bizede açık değildi...lütfen objektif olalım

ilk.ay

New Member
ÖgretmenForum Üye

ya saçmalıktan başka hiç bir şey değil bu.. 85 alıp fen bilgisinden tercih bile yapamazken ben, sırf açığı kapatmak için 50 alanı atamak çok saçma... 50 puan almak için tüm soruları A yapmak yeterli... ülkenin bilimcilere ihtiyacı daha çok. farkında mısınız, türkiye birincisi 99,6 ile atanamazken 50 ile öğretmen atamak hak değil!! Lütfen şu bencilliğini yapmayın ya da gemimi kurtardım gerisinden bana ne demeyin..

büşra_5557

New Member
ÖgretmenForum Üye

arkadaşım ne 50si sınava giren tüm okul öncecilere açılıo tercih sayfası...47 alan bi arkadaşım şu anda tercih telaşında...!

ilk.ay

New Member
ÖgretmenForum Üye

büşra_55' Alıntı:
arkadaşım ne 50si sınava giren tüm okul öncecilere açılıo tercih sayfası...47 alan bi arkadaşım şu anda tercih telaşında...!
evet. ama ona sıra gelmez diyecem de gelir...çünkü 50 alan kişi o kadar yetersiz ki düzgün tercih bile yapamıyor. gelip bana soruyor, ya 50 aldım nerden başvurabilirim diye :( böyle araştırma yetisi bile olmayan öğretmen alımı yapıyorlar. saçmalık. lanet olsun hepsine

büşra_5557

New Member
ÖgretmenForum Üye

Nasıl bir memlekette yaşıoruz dedirtecek türden bi olay bu bilseydim adımı soyadımı yazar çıkardım kpssden.Ben zaten memleketimin bir köyüne atandım mutluyum huzurluyum ama ben kendi memleketime atandım tuzum kuru diyenlerden olamıyorum 75 80 puan alan arkadaşlarımı doğunun en ücra köşesine yollamayı içim sindiremiyor.Ve biz öğretmeniz hepimizin atanmasını neden istemioruz sorusunu soranlarıda hayretler içinde dinliorum.Bu ne pişkinliktir yaaa.Sen bütün sene yan gelip yatıp belkide bir kalem dahi oynatmadan Türkiyenin en güzel okulları önüne tercih olarak sunuluyor ama gecesini gündüzüne katıp emek verene yapılan haksızlığa bak.Bu kadar bencillik bu kadar haksızlık olmaz lanet olsun bu düzene

öyküm_benim

New Member
ÖgretmenForum Üye

büşra o açıdan düşününce evet çok haklısın.bu adaletsizliği görmezden gelemem.ihtiyaç olduğu için ve zorunlu eğitime kısmetse geçilmek istendiği için fazla kadro verdiler doğru ama diğer branşlarada vermeliler bu hakkı bari her sene bir branşın yüzünü güldürselerya.ayrıca düşük puanla merkeze atanacaklar var bu sizin gibi yüksek puan alanlara yapılan haksızlık ama ilk başşta yaptılar bunu usta öğreticilere izin verilmeyince ek kadro çıkardılar.ama b,içok ki,şi uyanıklık yaptı kasım atamasını bekledi nerden bileceksin ki off üzgünüm ama kısmet diyelim canım ataman hayırlı uğurlu olsun.ilk.ay arkadaşındfa herşey gönlünce olur inşallah.

büşra_5557

New Member
ÖgretmenForum Üye

sevihayat' Alıntı:
büşra o açıdan düşününce evet çok haklısın.bu adaletsizliği görmezden gelemem.ihtiyaç olduğu için ve zorunlu eğitime kısmetse geçilmek istendiği için fazla kadro verdiler doğru ama diğer branşlarada vermeliler bu hakkı bari her sene bir branşın yüzünü güldürselerya.ayrıca düşük puanla merkeze atanacaklar var bu sizin gibi yüksek puan alanlara yapılan haksızlık ama ilk başşta yaptılar bunu usta öğreticilere izin verilmeyince ek kadro çıkardılar.ama b,içok ki,şi uyanıklık yaptı kasım atamasını bekledi nerden bileceksin ki off üzgünüm ama kısmet diyelim canım ataman hayırlı uğurlu olsun.ilk.ay arkadaşındfa herşey gönlünce olur inşallah.

çok sağolun hocam çok teşekkür ederim umarım atanmayı hakeden ve gerçekten emek veren herkes atanır..