Yöneticilerin dikkatine

'Yönetim Bölümü' forumunda intibah tarafından 15 Haz 2007 tarihinde açılan konu

1. intibah

intibah Site Yöneticisi

Forumla ilgili her türkü konuyu börtüböcek'in tavsiyesi üzerine bu bölümde konuşmaya karar verdik. Hayırlı olsun.

2. börtüböcek

börtüböcek New Member

Ynt: Yöneticilerin dikkatine

Sağolasın hocam...

3. T

T Guest

Sağolasın hocam.
    Öncelikle şu forum kurallarını açık net bir şekilde dile getirmemiz gerekiyor. Forum kurallarının 1982 anayasasından bir farkı yok. Hepsinin içinden ayrı ayrı anlam çıkarabiliriz. Forum kurallarını açık net bir şekilde yazalım.

Öncelikle benim istediğim bazı kurallar var. Mesela Site yöneticilerinin kilitlemiş olduğu konuları moderatörlerin açması yasaklansın. Flood açık ve net bir şekilde dile getirilsin. Açık link vermek yasak olsun. (Reklam oluyorda açık verince.) Şu anda aklıma gelenler bunlar. Aklıma geldikçe yazacağım.

Saygılarımla

4. intibah

intibah Site Yöneticisi

Aslında çok açık ama meslektaşlarımız ne yazıkki internet ve forum kültürü açaısından yetersiz bu bakımdan çok anlayışlı olmamız gerek diye düşünüyorum. Çok fazla art niyetli üyemiz olmadığını biliyorum bunu daa foruma yazmaya bile korkmalarından anlayabilirz :D
    Kuralları zamanla oturturuz gayette güzel gidiyoruz. Ben bikaaç güne çok güzel ince ayarlar yapacağım inşallah. Bu esnada forum göçmezse :d birçok şey oturacaktır.
    Merak etmeyin optimizeden önce yedek alırım :d

Bu Sayfayı Paylaş