Sanal alemde ögrencilere yazili kisitlama

'Görüş ve Önerileriniz' forumunda gonuldergahi tarafından 23 Kas 2008 tarihinde açılan konu

1. gonuldergahi

gonuldergahi New Member

Degerli dostlar..
    Öncelikle bu siteyi kuran ve destek veren herkesi kutluyorum.
    'Sanal' diye adlandirdigimiz bu ortamda ögretmen ve ögrencileri bulusturan, ögrencilere okul ve dersane disindada yardimci olmaya calisan ve bos gecirilebilecek zamanlari degerlendirmeye calisan herkese bu tür siteleri kullanma ve canlandirma cagirisinda bulunmak istiyorum.
    Yillardir internet'i kullanan bir birey olarak, interneti kullanma yasinin cok kücük yaslara düstügünü biliyor ve bu islemin kontrolsüz olmasindan endise duyuyorum. Hepimiz biliyoruzki ogretmenforum.net gibi faydali sitelerin yani sira cocuklara zarar verebilecek icerik ve fonksiyonlara sahip bir cok websayfalari bulunmakta.
    Bende bir üniversite ögrencisiyim.Bölümüm ise bilgisayar mühdensiligi.Kendimce acizane faydali birseyler yapmayi düslüyorum ve biliyorumki düslerimiz caba ve azim ile gercege dönüsebilir. Internette sunulan ögretmen ve ögrencilerin yazili bilgilenme ve iletisiminin yanisira sesli iletisimlerin eksikligini duyuyorum ve siz site kuruculari ve siz degerli ögretmenleri bu konuda destege davet ediyorum. Bu konuda ilgili olan kisilerin cevaplamasindan sonra özellikle site kuruculari ile görüsebilmem mümkün olursa sevinecegim.
    Bana bu konuda destek olabilecek ögretmenler varmi?
    Elele verdigimiz takdirde bu platformu farkli boyutlara götürebilecegimize inaniyor sizlerede basarilarinizin devamini diliyorum..
    Sevgi ve saygilarimla..

2. empati_mb

empati_mb New Member

Ynt: Sanal alemde ögrencilere yazili kisitlama

selamlar..
    ben çorumda din kültürü ahlak bilgisi öğretmeniyim. ama öğrencilere yönelik sadece öğretmenlik göreviyle kalmıyorum .. onlara kendimi adadım. aynı zamanda futbol antrenörlüğüde yapıyorum. ve okuldan ders bitince ayrılmıyorum. onlar bize emanet olarak görüyorum.. aslında gelecekte bizim ve ülkemizin devamını sağlayacak onlardır.onları donatmazsak bilgi ile ,ahlak ile sonunda üzülen yine biz oluruz.ben bu şekil projelerde hep bulunmak isterim. öğrencinin motive olması ve ders çalışmada verimlilikle ilgili mesajlarla yardımcı olabilirim. en azından kendimin yetmediği yerlerde başka öğretmen arkadaşları devreye sokabilirim.. nasılsa çocuklarımız buralar da bizim gözümüzün önünde olsunlar ve sağlam bilgiyi bizden alsınlar.. milli birlik ve beraberliğimiz için mesajlarla donatırız yavrularımızı.. gönüldergahı kardeşim buraya tekrar bakacağım.. belki benide katarsınız bu güzel düşüncelere hizmet etmeye...

Bu Sayfayı Paylaş