ÖSS(YGS) Puan Hesaplama

'TYT-YKS' forumunda vizyon dersanesi tarafından 24 May 2009 tarihinde açılan konu

1. vizyon dersanesi

vizyon dersanesi New Member

Vizyon Dersanesi Ankara Merkezli olup 14 yıldır dershanecilik ve yayıncılık tecrübesi ile başarısını kanıtlamış kurumsallaşmış Türkiye'nin tercihi bir dersanedir.

14 yıllık saygın geçmişi YGS ve SBS sınavları giderek zorlaşmakta ve seçici olmaktadır.Sınav Sistemini inceleğimizde analitik düşünme yeteneğine bağlı çözümlere dayalı sorulardan oluştuğunu görüyoruz.

Kurum olarak bu yarışta bize ne denli zor bir görev ve sorumluluk düştüğünün bilinciyle bu konuda kendimize güveniyor ve çoçuklarımıza inanıyoruz.

Ancak her Güçlüğü kolay kılmanın bir yolu vardır.

Biz Vizyon Dersanesinde Öğrencinin Sınav Başarısını "Dersane + okul + veli" üçgeninde gerçekleştiriyoruz.Bu üçgeni sizinle oluşturmayı arzu ediyoruz.

Vizyon Dersanesinde kalabalık sınıflarda kaybolmak ve yarışma ruhunu yitirip pasifleştirmek yerine profesyonel eğitim kadromuzla özel ve grup ders psikolojini birlikte yaşarak etkili bir denetimle başarının artacağı eğitim-öğretim ortamı hazırladık.

Vizyon Dersanesinde masa başı gruplarında her öğrenciye minumum 120 saat etüt dersi verilir.Etüt dersleri ücretsizdir.

Vizyon Dersanesinde birebir Derslere ve etütlere bizzat uzman kadro katılır.Herşey Öğrencinin Başarısı içindir.Öğreninceye kadar eğitim esastır.

Neden Vizyon Dersanesi?

1. Dersler, özel dizayn edilmiş eşit düzey sınıflarda "yüz yüze" işlenmektedir. Bu nedenle her öğrenci derse AKTİF olarak katılır. Anlamadığı konuyu sorar, kendisine yöneltilen sorulara cevap verir.

2. Konular bir zincirin halkası gibi birbiriyle bağlantılı olarak anlatıldığından, öğrenci mazeretsiz olarak derslere geç gelemez ve devamsızlık yapamaz. Öğrenci devamsızlıkları, aynı gün SMS yolu ile öğrencinin velisine bildirilir.

3. Derslerin daha iyi anlaşılabilmesi ve anlaşılamayan konunun tekrarı için ders ve etüt saatleri özellikle FAZLA tutulmuştur. Bu nedenle öğrenci "Konuyu anlamadım, eksiğim var." gibi mazeretlerle çalışmayı bırakamaz. Eksiklerini ek derslerde ve etütlerde tamamlar.

4. Eğitim-öğretim etkinliği, dergi ve kitap yazarı DENEYİMLİ bir öğretim kadrosu tarafından yürütülmektedir. Öğrenci, her zaman yardım alabileceği öğretmenleriyle sevgi ve saygı çerçevesinde diyalog kurar; sınıf ve ders düzenini bozan davranışlarda bulunamaz.

5. Öğrenci, haftalık ders programından ayrı olarak dershane yönetimi uygun gördüğünde (örneğin, okuldaki yazılı sınav notlarının yükseltilmesi için) hem ders öğretmenlerinin, hem de etüt öğretmenlerinin vereceği "birebir ve grup ETÜT"lerine mutlaka katılır.

6. Rehberlik hizmetleri, profesyonel rehberlik uzmanlarından oluşan bir ekiple bilimsel olarak yürütülmektedir. Öğrenci, REHBERLİK çalışmalarına katılır ve rehberlik servisinin önerilerini dikkate alır. Ayrıca rehberlik servisinin, öğrencinin başarısını artırmak için her ay düzenlediği görüşmelere veli mutlaka gelir. Rehberlik servisi internet ortamından öğrencilerimizi sınav puanlarını düzenli kontrol eder.

7. Öğrenci, derse girdiğinde cep telefonunu kapatır. Derslerde, sınavlarda, kütüphanelerde cep telefonuyla oyun oynayamaz, konuşamaz ve mesajlaşamaz. Aynı zamanda DERS SAATLERİNDE, koridorda ve kantinde dolaşamaz, gürültü yapamaz.

http://www.osspuanhesaplama.com/

http://www.vizyondersanesi.com/default.asp

Bu Sayfayı Paylaş