Herkes yazsın

'Sohbet ve Tanışma' forumunda bozkurttalat tarafından 4 May 2007 tarihinde açılan konu

1. bozkurttalat

bozkurttalat Guest

arkadaşlar zannımca forumda bayağı bir öğretmen adayı var. herkesin birbirini daha iyi tanıması için kendi hakkındaki bilgileri yazmasını rica ediyorum.

İsmim Talat Selçuk Üniversitesi İlköğretim Matematik öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Konya'lıyım.

Buyrun sıra sizde

2. alonewolf

alonewolf Guest

Ynt: herkes yazsın

Hani nerdesiniz yaw niye yazmıyorsunuz? Yoksa bizi beğenmiyormusunuz?

3. derya118

derya118 New Member

Ynt: herkes yazsın

selam arkadaşlar bende yeni üye oldum.adım derya. ilköğretim matematik öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim. erciyes üniversitesi...hoşçakalın

4. emrecan-09

emrecan-09 New Member

Ynt: Herkes yazsın

Slm Arkadaslar Ben Emre (Aydın)Lıyım Şu Anda Siirtt'e Ogretmenlik Görevimi İfa Etmekteyim
    Yarışmacı Arkadslara Basarılar Dilerim.. Bol Şans ....:))

5. intibah

intibah Site Yöneticisi

Efenim ismim Abdülkadir. Konyalıyım. Pamukkale Üniv. mezunuyum. İstanbul'da bir lisede edebiyat öğretmeni olarak görev yapıyorum.

Eee bu kadar mıyız?

6. alonewolf

alonewolf Guest

Öle hemşerim. İntibah hocamla foruma girer girmez tanıştım. Hemen kaynaştık.

7. eylül

eylül New Member

forumda ne çok konyalı varmış.ee bi tanede akdenizden olsun ben de adanalıyım başka adanalı yok mu forumda yaa

8. isis

isis New Member

merhaba arkadaşlar
    ben de adana ve konya karışımı bişeyim
    adanalıyım ama üniversiteyi konyada okudum geçen yıl bitirdim şimdi yine konyada yüksek lisans yapıyorum ve 1 yıldır da burada çalışıyorum
    bu gidişle de adanaya gidemeyeceğim

9. börtüböcek

börtüböcek New Member

Ooo burayı konyalılar basmış, :) ben biraz daha kuzeylere çekeyim ilgiyi, Samsunluyum, samsun'da okuyorum. İngilizce öğretmenliği son sınıf... Adım Elif... Bu arada sayın "halaze08" "Gürkan" hani şu bildiğimiz erkek ismi olan Gürkan mı? Ya ben sizi bayan sanıyordum.

10. börtüböcek

börtüböcek New Member

Evet bu yüzden sana bir puan veriyorum. :) (Şimdilik)

11. alonewolf

alonewolf Guest

Hani bana hani bana ;D ;D ;D

12. börtüböcek

börtüböcek New Member

Valla her açmamda herkese gönderiyorum. Sana da göndermiştim, öğretmenim. Bir saat geçmemiş daha... :)

13. tarihci

tarihci New Member

Slm arkadaşlar adım Ahmet Rasim. Aslen Muşlu Fahren İzmirli Resmen Bursalıyım. Öğretmenlik mesleğini Bursada ifa etmekteyim. Forumdaki arkadaşlarla birlikte olmak güzel bir duygu. Ama ne yazık ki şu aralar (yaklaşık 2 yıl) çalışmalarım sebebiyle pek fazla giremiyorum. O sebepten ötürü de bütün arkadaş ve dostlardan özür diliyorum. Ama sağolsun alonewolf kardeşim yokluğumu hiç hissettirmiyor.Bir tarihçi gibi çalışıyor. Ben yine de fırsat buldukça girmeye çalışıyorum. Herkese saygılar...

14. take it easy

take it easy Guest

merhaba ben yeni üye oldum Trakya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim umarım yararlı paylaşımlarda bulunuruz :)

15. back82

back82 Guest

hosgeldin cnm ya beni yalnız bırakmadığın için tesekkür ederim sana :-*

16. take it easy

take it easy Guest

ne demek yaw :)

17. börtüböcek

börtüböcek New Member

Hoşgeldin meslektaşım...

18. eylül deniz

eylül deniz New Member

bende sakarya üniversitesi fen bilgisi öğretmenliği 1. sınıfım artık 2 de diyebilirim.

19. take it easy

take it easy Guest

hoşbulduk ;)

20. sevde5

sevde5 New Member

ben doğma büyüme ankara olup aslen çankırılıyım.ama düzcede görev yapıyorum .herkese slmlar.

Bu Sayfayı Paylaş