Bu da oldu!

'Sunumlar' forumunda dereli_ataturk tarafından 6 Eki 2007 tarihinde açılan konu

1. dereli_ataturk

dereli_ataturk New Member

Arkadaşlar bu slayt e-mail yoluyla geldi bana ve izleyince dudağım uçukladı.Açıkcası inanmak istemiyorum doğruluğuna.Lütfen işin ehli olanlat bu slaytın ve resimlerin üzerinde oynanadığını söylesin. :( :'(

Ekli dosyalar:

2. alikk

alikk New Member

Ynt: Bu da oldu!

tamamen ahir zaman olayları gerçekleşiyor
    olaya kaderci bir yaklaşım sergilemek istemiyorum ama biz ne söylersek söyleyelim ALLAH BİR GÜN IŞIĞINI BU DÜNYADAN ÇEKECEK ALİ

3. badem

badem Guest

Böyle birşeyin olabileceğine inanmıyorum.. Bu kadar da olmaz herhalde...Japonlar hakkında bir bilgim yok ama karalama amaçlı olabilir ve umarımda öyledir...

4. gülcelem

gülcelem New Member

offf devam edemedim ben çok kötü..:(

5. dereli_ataturk

dereli_ataturk New Member

Ben de inanmak istemiyorum.Nerdeyse felç olacaktım. :'( :'(

6. Rose

Rose Guest

Böyle bir şey olabilir mi yaaaaa?!

7. teachgirl_34

teachgirl_34 New Member

yapmayın ya inanmayın hemen her gördüğünüze bence böyle birşeyin mümkünü yok

8. asmysf

asmysf New Member

Doğru olup olmadığını bilmiyorum ama öncedende rastladım. İnşallah doğru değildir.

9. imgelem

imgelem New Member

Televizyonda bir belgesel yayınlandı ki yemekle ilgiliydi. Japonların canlı balığı nasıl pişirip servis yaptıkları gösteriliyordu. Dehşetle izlemiştim. Canlı balığın ölmemesi için başını havluya sarıp pişirdiler. Tabakta -gövdesi pişmiş, kendisi hala canlı olduğu için hareket ederek- balığı servis yaptılar. Servis edilen kişi afiyetle zevk alarak yedi.
    O günden beri en çok görmek istediğim ülke japonya ve içinde yaşayan insanlar yani japonlar çok sevimli görünmüyor gözüme. Ancak yine teknolojinin bu kadar geliştiği günümüzde onların bile böyle birşey yapabileceklerini düşünmüyorum. İnşallah doğru değildir.

10. semen

semen New Member

Kesinlikle inandırıcı değil...

Bir kere o kadar pahalı bir ürün market raflarında satılmaz.
    İlk görüntülerde de otopsi yapan bir doktor söz konusu.

11. birzamanlar

birzamanlar New Member

bende internette güvenilir bir sitede yayınlanan gerçek ve sahte resimler diye bir şey okumuştum bu resimler için sahte demişti.böyle birşey olsa dünya ayağa kalkar.bazen böyle saçmalıklar çıkartıyorlar

12. ayeser

ayeser New Member

Bir mailin başında "milyonlara ulaştırın" , "forward edebildiğiniz kadar edin" gibi şeyler yazınca o mail benim için inandırıcılığını yitiriyor. Bu mailde onlardan biri, semen'in de dediği gibi görüntülerden birinde doktor otopsi yapıyor... Yine alakasız bir sürü görüntü var, ipuçlarından bunu yakalamak çok kolay... Market rafına uzanan bir el var ki o anne eli, Hangi milletten olursa olsun, annelik farklı birşey,
    Japonların yamyam olduklarına inanmıyorum!

Bu Sayfayı Paylaş